Zawody tenisa stołowego 2013

Zawody tenisa stołowego 2013

Nasza szkoła gościła w sobotę uczestników wojewódzkiego turnieju uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w tenisie stołowym. Do Chocianowic przyjechali uczniowie z całego województwa opolskiego, w tym z tak odległych miast jak Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Opole, a także nasi sąsiedzi z Kluczborka, Byczyny, Olesna czy Rudnik. Organizatorem turnieju jest Opolski Związek Tenisa Stołowego, który już w poprzednich latach przyznawał Szkole w Chocianowicach zaszczyt przeprowadzenia jednego z czterech etapów kwalifikacyjnych w turnieju. Impreza rangi wojewódzkiej jest wyróżnieniem dla chocianowickiej szkoły i z pewnością pomaga też w promocji naszej Gminy. Ta promocja mogłaby być jeszcze lepsza, gdyby znalazły się pieniądze na odmalowanie  całej sali sportowej, która po latach użytkowania wygląda już coraz gorzej. Uczestnicy i goście licznych imprez, które się tam odbywają, z pewnością by to zauważyli i docenili.

Zapraszamy do galerii zdjęć -> LINK