Chocianowice – Rozszerzenie do Chrome

Komputer

By ułatwić szybki dostęp do aktualnych informacji z Chocianowic stworzyliśmy rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które pozwala na sprawdzenie aktualnej pogody oraz ostatniego artykułu na wiejskiej stronie. Dodatkowo znajdują się w nim linki do innych przydatnych portali – strony parafialnej, transmisji Mszy Świętej, strażaków z OSP Chocianowice, sportowców z LZS-u oraz do strony internetowej szkół ZSP Chocianowice.

Rozszerzenie można dodać do komputerowej wersji przeglądarki Chrome wchodząc na poniższą stronę i klikając na przycisk „Dodaj do Chrome”, a następnie „Dodaj rozszerzenie”:

https://chrome.google.com/webstore/detail/chocianowice/odakkbjbhjbmljcidclohfajoffagdli?hl=pl&authuser=0

Po dodaniu warto przypiąć wtyczkę do paska adresu, co można wykonać poprzez kolejno naciśnięcie ikonki puzzla, a potem pinezki przy chocianowickiej wtyczce – tak jak na poniższym obrazku:

Instalacja rozszerzenia nie wymaga żadnych dodatkowych informacji, korzystanie z niej jest całkowicie anonimowe. Pracujemy już nad implementacją kolejnych funkcji, o których będziemy informować na stronie w ciągu następnych kilku miesięcy!