LZS Blyss Kujakowice – MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry 9:1!

LZS Blyss Kujakowice – MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry 9:1!

Po wyjazdowej wygranej 6:4 z Orzeszem przyszedł czas na mecz przed własną publicznością z drużyną Płotbut Tarnowskie góry. Obie ekipy przed rozpoczęciem spotkania miały równą liczbę punktów, zapowiadał się zatem wyrównany mecz.

Wyrównanych pojedynków kibice nie zobaczyli w pierwszych partiach, w których to trzech setów potrzebowali zarówno Krzesimir Kleszcz jak i Jakub Załuski by pokonać odpowiednio Macieja Chorążego i Szymona Skopa. Nasi zawodnicy nie zamierzali zwolnić i po kolejnych trzech setach Wojtka Głuszka nad Markiem Bartusikiem wyszliśmy na komfortowe prowadzenie. Kropkę nad „i” postawił Michał Galas pokonując 3:1 Mateusza Klimczoka. Po pierwszej rundzie singli widniał nieco zaskakujący wynik 4:0 dla naszej ekipy!

Wyraźnie zaskoczeni goście nie zdołali odrobić strat w grach podwójnych, co więcej, nasi tenisiści zapewnili sobie tymi grami zwycięstwo, bowiem Piotrek Gerlic wraz z Krzesimirem Kleszczem wygrali 3:0 z parą Bartusik – Chorąży. Czterech setów potrzebowała druga para Załuski – Galas aby przypieczętować zwycięstwo nad parą Klimczok – Skop.

Przy takim wyniku chęć grania jeszcze większa, co udowodnił Kuba Załuski pokonując 3:0 Mateusza Klimczoka. Honorowy punkt dla gości zdobył Marek Bartusik po zwycięstwie nad Krzesimirem Kleszczem 3:1. Ostatnie partie  należały ponownie do naszej drużyny. Piotrek Gerlic zwyciężył 3:0 z Szymonem Skopem, a Wojtek Głuszek 3:0 z Maciejem Chorążym.

Mecz zakończył się wysokim a zarazem bardzo zasłużonym zwycięstwem 9:1 LZS Blyss Kujakowice!

Naszą drużynę czekają teraz dwa ciężkie mecze wyjazdowe z Dąbrową Górniczą oraz Polonią Bytom,  życzymy powodzenia i czekamy na pozytywne wiadomości.